AMAVET Edovacesta.cz SPDev.cz NEXTtwenties.cz AMAVET Šumperk Robo club Eda Shop
SPDev - Strana
Pozitivních DEViací


  
 
 
 
 
počítadlo.abz.cz
Rychlý výběr:  
Jak na to ?

Jak na to ?
30. srpen 2013  

Odpověď je velice jednoduchá, stačí mít internet a podívat se, jak to dělají jinde. Třeba v Číně, ve Spojených arabských emirátech nebo v Indii. Největší technologické centrum budované společně s Čínou bude paradoxně v Bělorusku. Bohužel tam chybí demokracie, ale když se něco řekne, tak to jde. Je to strašné smutný příklad.

Více informací, přílohy, tisk Autor, zdroj : Tomáš Smutný

Těm, kteří považují současné politické hrátky za přechodný jev a myslí především na budoucnost svých dětí
21. prosinec 2014  

   Také máte pocit, že současné politické strany se málo věnují rozvoji IT, hi-tech technologií a nových trendů v oblasti vědy a techniky s dopadem do výroby? Že naše země v těchto oborech zaostává za nejrozvinutějšími státy světa?
   Věda a technika na té nejvyšší úrovni ovšem často předznamenávají budoucí úspěch každé země v globálním světě, stávají se měřítkem jejího ocenění a přispívají k rozvoji dalších odvětví společenského života.
   Naše země v konkurenci nejvyspělejších států nepropadá, ale rozhodně ani nevzkvétá. Přitom právě jednotlivé české ruce a jednotlivé české mozky se ve světě mnohdy těší skvělé pověsti. Je třeba posunout se dál, výš a razantně kupředu.
   Nově vznikající Strana pozitivních deviací si klade za cíl prosadit právě tyto neprávem opomíjené hodnoty. Rozvoj moderních technologií považujeme za jeden z klíčových kroků k znovunastolení konkurenceschopnosti České republiky v globálním světě.
Máme potenciál se poměřovat s těmi nejlepšími! Jen musíme našim kreativním, mladým lidem poskytnout dostatečný prostor, kvalitní podmínky a dobré zázemí. A také jim pomáhat vyrábět to, co oni vymyslí. A začít musíme už tam, kde se geniální mozky budoucnosti rodí: ve školách, školních kroužcích i zájmových organizacích.
   Nejsme politickou stranou, která se bude hašteřit se soupeři na levici či pravici. Nehodláme se účastnit nikdy nekončících půtek, mnohdy o neuchopitelné detaily. Neusilujeme o výnosné posty v parlamentu, Senátu a vládě. Naším cílem je všemi dostupnými prostředky podporovat rozvoj technologií 21. století a jejich začleněné do každodenního života naší země.
   Pokud budeme úspěšní, Česká republika se bude opět nenápadně, ale bez ustání posouvat mezi elitu světového společenství. A v zemi, která začne prosperovat ekonomicky, bude mnohem snazší prosazovat i programy sociální, občanské či kulturní. A co je důležité - opět budeme moci svobodně rozhodovat o tom, kde, co a pro koho, se v naší zemi bude vyrábět nebo stavět.
   Na těchto stránkách budete průběžně nalézat naše názory a návrhy cest, kterými by se naše země při své obnově měla ubírat. Pomozte nám vybrat ty nejlepší, abychom při putování za perspektivní budoucností kráčeli přímo, bez oklik, zdržení a slepých uliček.

 
.:  Daruj přes PyPal  :.
;
.:  N o v i n k y  :.


AMAVET z.s. spdev@edovacesta.cz